CZ

Zaregistrujte se k odběru novinek Nanokeratin System

Zaregistrujte se pro získání více informací, novinek o Nanokeratin Systemu, nových produktech, službách, událostech a obecných informacích o značce.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

Podmínky a zásady

 

PODMÍNKY

Nanokeratin System si vyhrazuje právo na změnu podmínek a oznámení, za kterých jsou webové stránky Nanokeratin System nabízeny, včetně však nikoli omezení poplatků spojených s používáním webové stránky. Používáním této webové stránky akceptujete podmínky, které souvisí   s poskytováním přístupu na Nanokeratin Systém. Jste zodpovědni za pravidelné sledování těchto podmínek.

Autorská práva a Ochranné známky.

Webová stránka, včetně (ale ne omezeně) textů, obsahu, softwaru, videí, hudby, zvuků, grafiky, fotografií, ilustrací, uměleckých děl, jmen, loga, ochranných známek, servisních známek a jiných materiálů ( "obsahu"), jsou chráněny autorskými právy, ochrannými známkami a / nebo jinými vlastnickými právy. Obsah tvoří obojí - obsah vlastnící nebo kontrolovaný společností Nanokeratin System a obsah vlastnící nebo kontrolovaný třetími stranami a licencovanými společností Nanokeratin System. Všechny jednotlivé články, zprávy, a jiné prvky tvořící webovou stránku mohou být chráněny autorskými právy. Souhlasíte s dodržováním všech platných zákonů o autorských právech a dodatečných vyrozumění o autorských právech a omezeních obsažených na webové stránce.

Nesmíte používat žádné ochranné známky nebo obchodní názvy bez výslovného písemného předchozího souhlasu a přiznáváte, že nemáte žádná vlastnická práva na žádné z těchto jmen a značek.

Souhlasíte s písemným oznámením společnosti Nanokeratin System neprodleně poté, co se dozvíte o neoprávněném přístupu nebo používání webové stránky kteroukoli ze stran nebo jakékoliv podezření, že některá strana porušuje jakákoli autorská práva, ochrannou známku nebo jiné smluvní, statutární nebo jiné běžné zákonná práva kterékoli strany.

 

Zavřít

Děkujeme

že jste se zaregistrovali do profesionální sekce Nanokeratin System.

Prosím, zkontrolujte si email a aktivujte svůj účet.

Odhalit vaše Léčba

Zavřít

RESTARTUJTE své vlasy jedním kliknutím.

Představte si, jaké by mohly být Vaše vlasy ...

Nechte se zdarma hýčkat osobní konzultací o Vašich vlasech, začněte svou vlasovou revoluci nyní.

Začít

Jak byste popsal své vlasy?

Přírodní neupravované vlasy
Barvené / Tónované vlasy
Citlivé / Chemicky ošetřované vlasy
Další

Podstoupily Vaše vlasy některé z následujících ošetření?

Barvení
Melírování
Brazilské vyrovnávání
Japonské vyrovnávání
Odbarvování
Permanentní vyrovnávání
Permanentní vlny / Trvalá
Časté foukání nebo žehlení
Ne, moje vlasy nepodstoupily žádné z těchto úprav
Zpět Další

Jaký je stav Vašich vlasů?

Velmi poškozené důsledkem různých úprav
Mírně poškozené důsledkem působení životního prostředí a škodlivých materiálů (UV záření, chlor, mořská voda)
Mírně poškozené důsledkem častého foukání a žehlení
Zdravé
Zpět Další

Jaké VÝSLEDKY / VÝHODY byste chtěli dosáhnout?

Chtěl/a bych restartovat kvalitu mých vlasů a RE-PAIR / OPRAVIT těžké poškození způsobené chemickými úpravami.
Chtěl/a bych RE-Juvena / Oživit tón vlasů, texturu a kvalitu.
Chtěl/a bych RE-CHARGE / dobít své přírodní vlasy energií a zdravím.
Zpět Další

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vliv životního prostředí poškodil Vaše vlasy, pravděpodobně spalováním jemných proteinů ve Vašich vlasech, ponechává je nekontrolovatelné, zkadeřené a bez života. Vaše vlasy potřebují revitalizaci, která dodá vlasům energii a obnoví jejich buňky. Vytvořili jsme pro Vás řešení, které perfektně odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vlasové přípravky způsobily, že Vaše vlasy absorbují škodlivé látky, které ovlivňují jejich sílu a vzhled, přičemž běžné vlasové produkty mohou vést k postupnému vyblednutí barvy. Vaše vlasy potřebují profesionální POSÍLENÍ a ošetření proti toxinům z vnějšího prostředí a jejich barva musí být OBNOVENÁ. Vytvořili jsme pro Vás perfektní řešení, které odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Chemické ošetření způsobilo, že Vaše vlasy jsou citlivé na poškození účinky životního prostředí, včetně lámání a dehydratace. Vaše vlasy potřebují hydrataci, ochranu a profesionální RE-habilitaci. Formulovali jsme řešení perfektní pro Vaše potřeby:

MOJE VÝSLEDKY