CZ

Zaregistrujte se k odběru novinek Nanokeratin System

Zaregistrujte se pro získání více informací, novinek o Nanokeratin Systemu, nových produktech, službách, událostech a obecných informacích o značce.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

Výzkum a vývoj

Výzkum a vývoj Nanokeratin System

Nanokeratin System je lídrem na mezinárodním trhu v probíhajícím výzkumu a vývoji jedinečných inovativních receptur. Inspirovaná přírodou, je naše revoluční patentovaná technologie obohacena biomimetickými složkami, které napodobují a aktivují přirozené procesy ve vlasech.

Mezinárodní Laboratoře Nanokeratin System vytvořily jedinečnou recepturu mikromolekul, založenou na částicích tak nepatrných, že miliony těchto částic mohou být nahromaděné na špičce jehly. Mikro-molekula je tak malá, že umožňuje proniknout do nejmenších vlasových dutin a aktivovat tak vnitřní vlasovou tkáň a dodat jí kombinaci nejlepších složek, jakož i komponentů z našich sérií produktů pro zdravý životní styl.

Tato přírodní povzbuzující injekce je výsledkem nesrovnatelného pocitu vlasové perfektnosti – vlasy jsou chráněny pláštěm proti vlhkosti a jiným škodlivým vlivům a toxinům z vnějšího životního prostředí. Ošetření Nanokeratin System je obohaceno pečlivě vybranými vitamíny, aminokyselinami, antioxidanty a esenciálními oleji, poskytujícími komplexní péči, ochranu, výživu a ochranu proti stárnutí. Také tohle je výsledek perfektních vlasů – zdravé, silné, lesklé, hedvábné a jemné vlasy.

Naše produktová linie je přizpůsobena potřebám vlasů všech typů. Zda jde o vlasy suché, slabé, barvené nebo přírodní vlasy, každý produkt byl vytvořen pro specifický účel na stimulaci, posílení, obnovu a opravu vlasů a jejich vláken, aktivováním vnitřní tkáně, s působením od 3 do 6 měsíců.

Profesionální kadeřníci mají volnost ve vytváření stylingu a nejtrendovějších střihových technik a stylů, přičemž zákazník odchází ze salonu se vzhledem, jakoby právě přišel z módního mola.

Zavřít

Děkujeme

že jste se zaregistrovali do profesionální sekce Nanokeratin System.

Prosím, zkontrolujte si email a aktivujte svůj účet.

Odhalit vaše Léčba

Zavřít

RESTARTUJTE své vlasy jedním kliknutím.

Představte si, jaké by mohly být Vaše vlasy ...

Nechte se zdarma hýčkat osobní konzultací o Vašich vlasech, začněte svou vlasovou revoluci nyní.

Začít

Jak byste popsal své vlasy?

Přírodní neupravované vlasy
Barvené / Tónované vlasy
Citlivé / Chemicky ošetřované vlasy
Další

Podstoupily Vaše vlasy některé z následujících ošetření?

Barvení
Melírování
Brazilské vyrovnávání
Japonské vyrovnávání
Odbarvování
Permanentní vyrovnávání
Permanentní vlny / Trvalá
Časté foukání nebo žehlení
Ne, moje vlasy nepodstoupily žádné z těchto úprav
Zpět Další

Jaký je stav Vašich vlasů?

Velmi poškozené důsledkem různých úprav
Mírně poškozené důsledkem působení životního prostředí a škodlivých materiálů (UV záření, chlor, mořská voda)
Mírně poškozené důsledkem častého foukání a žehlení
Zdravé
Zpět Další

Jaké VÝSLEDKY / VÝHODY byste chtěli dosáhnout?

Chtěl/a bych restartovat kvalitu mých vlasů a RE-PAIR / OPRAVIT těžké poškození způsobené chemickými úpravami.
Chtěl/a bych RE-Juvena / Oživit tón vlasů, texturu a kvalitu.
Chtěl/a bych RE-CHARGE / dobít své přírodní vlasy energií a zdravím.
Zpět Další

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vliv životního prostředí poškodil Vaše vlasy, pravděpodobně spalováním jemných proteinů ve Vašich vlasech, ponechává je nekontrolovatelné, zkadeřené a bez života. Vaše vlasy potřebují revitalizaci, která dodá vlasům energii a obnoví jejich buňky. Vytvořili jsme pro Vás řešení, které perfektně odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vlasové přípravky způsobily, že Vaše vlasy absorbují škodlivé látky, které ovlivňují jejich sílu a vzhled, přičemž běžné vlasové produkty mohou vést k postupnému vyblednutí barvy. Vaše vlasy potřebují profesionální POSÍLENÍ a ošetření proti toxinům z vnějšího prostředí a jejich barva musí být OBNOVENÁ. Vytvořili jsme pro Vás perfektní řešení, které odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Chemické ošetření způsobilo, že Vaše vlasy jsou citlivé na poškození účinky životního prostředí, včetně lámání a dehydratace. Vaše vlasy potřebují hydrataci, ochranu a profesionální RE-habilitaci. Formulovali jsme řešení perfektní pro Vaše potřeby:

MOJE VÝSLEDKY