CZ

Zaregistrujte se k odběru novinek Nanokeratin System

Zaregistrujte se pro získání více informací, novinek o Nanokeratin Systemu, nových produktech, službách, událostech a obecných informacích o značce.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

Naše vize

Znovuvytvoření perfektních vlasů

Nanokeratin System existuje, aby poskytoval ženám opravdové řešení a efektivní výsledky pro vlasovou rehabilitaci.

Jsme zaníceni pro znovuvytvoření vlasové perfektnosti: Zdravé, hladké a lesklé vlasy pro ženy všech věkových kategorií a typů vlasů.

Věříme, že krása pramení ze zdraví. Pokud se žena cítí zdravá, sebevědomá a veselá, obklopuje ji aura krásy. My vytváříme krásu vlasů, která přichází zevnitř.

Nanokeratin System bojuje s každodenními potřebami žen na udržení vlasů zdravé, aby mohly cítit se dobře, vypadat co nejlépe, a žít život naplno jak je to jen možné.

Znovuvytváříme vlasovou dokonalost pomocí:

Výzkum a technologie – Kombinací  nejvyšší kvality přírodních složek a průlomové technologie, založené na kvalitním výzkumu a vývoji v Mezinárodním Nanokeratin System Laboratoři jsme měli možnost vyprodukovat novou generaci ošetřujících produktů pro Rehabilitaci vlasů.

Výsledky ověřené v terénu - Naše produkty jsou velmi známé v naplňování svých příslibů, čímž se zvyšuje důvěryhodnost  u žen a v profesionálních salonech.

Přístupem Všechny benefity pro vlasy - produkty Nanokeratin system využívají bezpečné přírodní prémiové složky, které poskytují vlasům dlouhotrvající ochranu na rozdíl od standardních produktů, které způsobují dlouhotrvající poškození vlasu.

Poslechem zákazníků - Posloucháme své zákazníky ve smyslu optimalizace našich nabídek a řešení. Ceníme si Vaše vlasy a jejich potřeby natolik, jak si jich ceníte vy.

Vysoce kvalitními složkami: Naše charakteristická receptura je založena na Biomimikrových řešeních doplněných amino kyselinami a sérií ručně vybíraných vitamínů a esenciálních olejů.

Partnery: jsme celosvětová společnost s aktivitami po celém světě na každém kontinentu. Vážíme si a podporujeme svou distribuční síť, salony a narůstající mezinárodní klientelu.

Udržitelnost: Naše jedinečné a inovativní receptury jsou vytvořeny z čistě pfiírodních a ekologicky ověřených složek. Naše lahve a balení jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů; podporujeme "zelenou" technologii pro minimalizaci emisí a odpadů a lokálních dodavatelů na snižování spotřeby uhlíku.

Zavřít

Děkujeme

že jste se zaregistrovali do profesionální sekce Nanokeratin System.

Prosím, zkontrolujte si email a aktivujte svůj účet.

Odhalit vaše Léčba

Zavřít

RESTARTUJTE své vlasy jedním kliknutím.

Představte si, jaké by mohly být Vaše vlasy ...

Nechte se zdarma hýčkat osobní konzultací o Vašich vlasech, začněte svou vlasovou revoluci nyní.

Začít

Jak byste popsal své vlasy?

Přírodní neupravované vlasy
Barvené / Tónované vlasy
Citlivé / Chemicky ošetřované vlasy
Další

Podstoupily Vaše vlasy některé z následujících ošetření?

Barvení
Melírování
Brazilské vyrovnávání
Japonské vyrovnávání
Odbarvování
Permanentní vyrovnávání
Permanentní vlny / Trvalá
Časté foukání nebo žehlení
Ne, moje vlasy nepodstoupily žádné z těchto úprav
Zpět Další

Jaký je stav Vašich vlasů?

Velmi poškozené důsledkem různých úprav
Mírně poškozené důsledkem působení životního prostředí a škodlivých materiálů (UV záření, chlor, mořská voda)
Mírně poškozené důsledkem častého foukání a žehlení
Zdravé
Zpět Další

Jaké VÝSLEDKY / VÝHODY byste chtěli dosáhnout?

Chtěl/a bych restartovat kvalitu mých vlasů a RE-PAIR / OPRAVIT těžké poškození způsobené chemickými úpravami.
Chtěl/a bych RE-Juvena / Oživit tón vlasů, texturu a kvalitu.
Chtěl/a bych RE-CHARGE / dobít své přírodní vlasy energií a zdravím.
Zpět Další

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vliv životního prostředí poškodil Vaše vlasy, pravděpodobně spalováním jemných proteinů ve Vašich vlasech, ponechává je nekontrolovatelné, zkadeřené a bez života. Vaše vlasy potřebují revitalizaci, která dodá vlasům energii a obnoví jejich buňky. Vytvořili jsme pro Vás řešení, které perfektně odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vlasové přípravky způsobily, že Vaše vlasy absorbují škodlivé látky, které ovlivňují jejich sílu a vzhled, přičemž běžné vlasové produkty mohou vést k postupnému vyblednutí barvy. Vaše vlasy potřebují profesionální POSÍLENÍ a ošetření proti toxinům z vnějšího prostředí a jejich barva musí být OBNOVENÁ. Vytvořili jsme pro Vás perfektní řešení, které odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Chemické ošetření způsobilo, že Vaše vlasy jsou citlivé na poškození účinky životního prostředí, včetně lámání a dehydratace. Vaše vlasy potřebují hydrataci, ochranu a profesionální RE-habilitaci. Formulovali jsme řešení perfektní pro Vaše potřeby:

MOJE VÝSLEDKY