CZ

Zaregistrujte se k odběru novinek Nanokeratin System

Zaregistrujte se pro získání více informací, novinek o Nanokeratin Systemu, nových produktech, službách, událostech a obecných informacích o značce.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

O nás

Souznění krásy, vědy a zdravého života.

Světový lídr ve výrobě profesionální vlasové pěstící kosmetiky, a na předních místech ve vlasové technologii, Nanokeratin System,  vytvořil vědecky prokázáný mikro molekulární systém na obnovu a vylepšení kvality vlasů. Stále probíhající výzkum a vývoj jedinečných a inovativních receptur je inspirován přírodou. Naše revoluční patentovaná technologie je vylepšená biomimetickými složkami, které napodobují přirozený proces ve vlasech. Dosahujeme vynikajícího úspěchu ve výzkumu a vývoji, který probíhá v Mezinárodní Laboratoři pro Nanokeratinový Systém. Naše povědomí o zdraví vlasů a módních trendech vytvořilo úžasné technologické směsi pro celosvětovou komunitu v oblasti profesionální péče o vlasy.

Naše techologie: vytvořili jsme jedinečný patentovaný systém vylepšený biomimetickými  složkami na základě pokročilého mikro molekulárního výzkumu. Tato technologie umožňuje vše ingrediencím proniknout do nejmenšího vlasového vlákna, aktivovat tak vnitřní  vlasovou strukturu a napomáhá spoluvytvořit nerozpustný ochranný plášť, účinně  působící proti nepřízní  vnějších vlivů životního prostředí.

Naše prostředky: vyvinuli jsme řadu vysoce efektivních prostředků pro profesionální a domácí použití, které vyživí vlasy v jakémkoliv stavu. Vlasový stylisté a terapeuti jsou schopni poskytnout svým zákazníkům svobodu v každodenní péči o vlasy i jejich  stylingu.

Naše složky: naše charakteristická formule je založena na technologii, která se skládá z přírodních a bio-mimetických ingrediencí, např. pečlivě sestavené  řady  vybraných vitamínů a esenciálních olejů. Naše zdravé komponenty ošetřují a vyživují vlasy za účelem dosažení co nejlepších výsledků v moderním životním stylu.

 Naši zákazníci: nasloucháme vám, abychom mohli co nejúčinněji posouvat a zdokonalovat naše technologie. Věříme, že vlasy jsou nedílnou součástí Vašeho života. Vlasy jsou klíčovou složkou Vašeho celkového vzhledu, životního stylu.  Spoluvytváří vaši osobnost. Poskytujeme vám, moderní ženě, podporu osobitého životního stylu i  každodenních potřeb.

Naše salony:  vytváříme prostor a inspiraci pro kreativní kadeřníky a stylisty. NanoKeratin systém je dlohodobým řešením v oblasti péče o vlasy, jejich obnovy. Umožňuje kadeřníkům,  jdoucím s moderní dobou, účinně a svobodně rozvíjet kreativní myšlení nejen v oblasti střihů a stylingu.

Naši partneři: jsme celosvětová společnost se sídlem na všech kontinentech. Podporujeme a poskytujeme servis našim síťovým distributorům, kadeřnickým salonům a naší narůstající mezinárodní klientele. Svoje partnery vnímáme jako spouštěcí motor pro evoluci a nezbytnost pro rozšiřující se síť Nanokeratin Systému.

Naše udržitelnost: naše jedinečné a inovativní receptury jsou vyrobeny z přírodních a ekologicky certifikovaných složek. Naše balení jsou recyklovatelná.  Podporujeme "zelenou" technologii pro minimalizaci emisí a odpadů.

Zavřít

Děkujeme

že jste se zaregistrovali do profesionální sekce Nanokeratin System.

Prosím, zkontrolujte si email a aktivujte svůj účet.

Odhalit vaše Léčba

Zavřít

RESTARTUJTE své vlasy jedním kliknutím.

Představte si, jaké by mohly být Vaše vlasy ...

Nechte se zdarma hýčkat osobní konzultací o Vašich vlasech, začněte svou vlasovou revoluci nyní.

Začít

Jak byste popsal své vlasy?

Přírodní neupravované vlasy
Barvené / Tónované vlasy
Citlivé / Chemicky ošetřované vlasy
Další

Podstoupily Vaše vlasy některé z následujících ošetření?

Barvení
Melírování
Brazilské vyrovnávání
Japonské vyrovnávání
Odbarvování
Permanentní vyrovnávání
Permanentní vlny / Trvalá
Časté foukání nebo žehlení
Ne, moje vlasy nepodstoupily žádné z těchto úprav
Zpět Další

Jaký je stav Vašich vlasů?

Velmi poškozené důsledkem různých úprav
Mírně poškozené důsledkem působení životního prostředí a škodlivých materiálů (UV záření, chlor, mořská voda)
Mírně poškozené důsledkem častého foukání a žehlení
Zdravé
Zpět Další

Jaké VÝSLEDKY / VÝHODY byste chtěli dosáhnout?

Chtěl/a bych restartovat kvalitu mých vlasů a RE-PAIR / OPRAVIT těžké poškození způsobené chemickými úpravami.
Chtěl/a bych RE-Juvena / Oživit tón vlasů, texturu a kvalitu.
Chtěl/a bych RE-CHARGE / dobít své přírodní vlasy energií a zdravím.
Zpět Další

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vliv životního prostředí poškodil Vaše vlasy, pravděpodobně spalováním jemných proteinů ve Vašich vlasech, ponechává je nekontrolovatelné, zkadeřené a bez života. Vaše vlasy potřebují revitalizaci, která dodá vlasům energii a obnoví jejich buňky. Vytvořili jsme pro Vás řešení, které perfektně odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vlasové přípravky způsobily, že Vaše vlasy absorbují škodlivé látky, které ovlivňují jejich sílu a vzhled, přičemž běžné vlasové produkty mohou vést k postupnému vyblednutí barvy. Vaše vlasy potřebují profesionální POSÍLENÍ a ošetření proti toxinům z vnějšího prostředí a jejich barva musí být OBNOVENÁ. Vytvořili jsme pro Vás perfektní řešení, které odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Chemické ošetření způsobilo, že Vaše vlasy jsou citlivé na poškození účinky životního prostředí, včetně lámání a dehydratace. Vaše vlasy potřebují hydrataci, ochranu a profesionální RE-habilitaci. Formulovali jsme řešení perfektní pro Vaše potřeby:

MOJE VÝSLEDKY