CZ

Zaregistrujte se k odběru novinek Nanokeratin System

Zaregistrujte se pro získání více informací, novinek o Nanokeratin Systemu, nových produktech, službách, událostech a obecných informacích o značce.

Customer
Professional

Sign up to receive s from Nanokeratin system

Behind Each Series

nanoKplex series

Nanokeratin System

Nanokeratin System je RE-habilitační expert. Jeho produkty obsahují pokrokové biomimetické a přírodní materiály, které RE-KONSTRUJUJÍ vlasové vlákno, aktivují vnitřní tkáň a vytvářejí nerozpustný plášť proti škodlivým vlivům životního prostředí.

Read more

Nanokeratin System je Expertům na RE-habilitaci vlasů.

Kombinací nejkvalitnějších přírodních složek a výzkumu naší pokrokové technologie, Nanokeratin System vytváří novou generaci RE-habilitačních řešení a posouvá ošetření vlasů na novou úroveň.

Nanokeratin System vede na celosvětovém trhu v probíhajícím výzkumu a vývoji jedinečných formulí. Inspirovaný přírodou, Jde o  revoluční patentovaný systém technologie,  který umocněn biomimetických složkami, které napodobují přirozený proces ve vlasech.

Mezinárodní Laboratoře Nanokeratin Systému vytvořily unikátní formuli / recepturu velikosti mikromolekul, založené na částicích tak nepatrných, že miliony těchto částic mohou být nahromaděné na špičce jehly. Mikro-molekula je tak malinká, že dovoluje proniknout do nejmenších vlasových dutin, aktivovat vnitřní část vlasové tkáně a naplnit ho nejlepšími ingrediencemi a  složkami z každé naší série produktů pro skvělý pocit.

Povzbuzení těmito přirozenými výsledky v nesrovnatelný pocit vlasové dokonalosti - vlasům je dodán plášť proti vlhkosti a jiným škodlivým toxinům a vlivům vnějšího prostředí.

Ošetření Nanokeratin Systémem je posíleno ručně vybíranými vitamíny, aminokyselinami, antioxidanty a esenciálními oleji poskytujícími rozsáhlou péči, ochranu, výživu a účinky proti stárnutí. Vyúsťuje to také do nesrovnatelného pocitu vlasové dokonalosti - silné, zdravé, lesklé a hedvábně jemné vlasy.

Naše produktová linie byla přizpůsobena potřebám všech klientů, podle typu vlasů. Pokud jsou suché, slabé, barvené nebo přírodní, každý produkt byl vytvořen za specifickým účelem pro stimulaci, posílení, obnovu, ošetření a opravu vlasu a vlasových vláken.  Aktivování vnitřní tkáně trvalo od 3 do 6 měsíců.

More Articles

  • nanoSmooth pure series
    softsmooth series
    nanoSmooth pure Refortify series
Zavřít

Děkujeme

že jste se zaregistrovali do profesionální sekce Nanokeratin System.

Prosím, zkontrolujte si email a aktivujte svůj účet.

Odhalit vaše Léčba

Zavřít

RESTARTUJTE své vlasy jedním kliknutím.

Představte si, jaké by mohly být Vaše vlasy ...

Nechte se zdarma hýčkat osobní konzultací o Vašich vlasech, začněte svou vlasovou revoluci nyní.

Začít

Jak byste popsal své vlasy?

Přírodní neupravované vlasy
Barvené / Tónované vlasy
Citlivé / Chemicky ošetřované vlasy
Další

Podstoupily Vaše vlasy některé z následujících ošetření?

Barvení
Melírování
Brazilské vyrovnávání
Japonské vyrovnávání
Odbarvování
Permanentní vyrovnávání
Permanentní vlny / Trvalá
Časté foukání nebo žehlení
Ne, moje vlasy nepodstoupily žádné z těchto úprav
Zpět Další

Jaký je stav Vašich vlasů?

Velmi poškozené důsledkem různých úprav
Mírně poškozené důsledkem působení životního prostředí a škodlivých materiálů (UV záření, chlor, mořská voda)
Mírně poškozené důsledkem častého foukání a žehlení
Zdravé
Zpět Další

Jaké VÝSLEDKY / VÝHODY byste chtěli dosáhnout?

Chtěl/a bych restartovat kvalitu mých vlasů a RE-PAIR / OPRAVIT těžké poškození způsobené chemickými úpravami.
Chtěl/a bych RE-Juvena / Oživit tón vlasů, texturu a kvalitu.
Chtěl/a bych RE-CHARGE / dobít své přírodní vlasy energií a zdravím.
Zpět Další

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vliv životního prostředí poškodil Vaše vlasy, pravděpodobně spalováním jemných proteinů ve Vašich vlasech, ponechává je nekontrolovatelné, zkadeřené a bez života. Vaše vlasy potřebují revitalizaci, která dodá vlasům energii a obnoví jejich buňky. Vytvořili jsme pro Vás řešení, které perfektně odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Vlasové přípravky způsobily, že Vaše vlasy absorbují škodlivé látky, které ovlivňují jejich sílu a vzhled, přičemž běžné vlasové produkty mohou vést k postupnému vyblednutí barvy. Vaše vlasy potřebují profesionální POSÍLENÍ a ošetření proti toxinům z vnějšího prostředí a jejich barva musí být OBNOVENÁ. Vytvořili jsme pro Vás perfektní řešení, které odpovídá potřebám Vašich vlasů:

MOJE VÝSLEDKY

Gratulujeme!

RE-startovací proces Vašich vlasů byl započat. Vaše osobní diagnóza::

Chemické ošetření způsobilo, že Vaše vlasy jsou citlivé na poškození účinky životního prostředí, včetně lámání a dehydratace. Vaše vlasy potřebují hydrataci, ochranu a profesionální RE-habilitaci. Formulovali jsme řešení perfektní pro Vaše potřeby:

MOJE VÝSLEDKY